احتیاط

ارسال شده در: مقالات | 0
برای جلوگیری از آسیب جسمی، آسیب به محصول و یا دیگر زیان های مالی، لطفا دستورالعمل های ایمنی اساسی زیر را رعایت کنید.

این دستورالعمل شامل موارد زیر است:

-کابل برق را در نزدیکی لوازم گرمایشی مانند هیتر و رادیاتور قرار ندهید، خم شدن بیش از اندازه کابل می تواند به کابل صدمه بزند. کابل برق را در مکانی که دیگران بتوانند بر روی آن گام بردارند یا از آن عبور کنند قرار ندهید.

-هنگام بیرون کشیدن کابل برق از دستگاه و یا از پریز برق، همیشه از سوکت گرفته و آن را بکشید، گرفتن و کشیدن از سیم می تواند به سیم آسیب برساند

-هنگامی که از دستگاه برای مدت زمان طولانی استفاده نمی کنید و یا در هنگام نوسانات الکتریکی، کابل برق دستگاه را از پریز بکشید.

-هنگام اتصال دستگاه به دستگاه الکتریکی دیگر، هر دو محصول را خاموش کنید تا اتصال برقرار شود. قبل از روشن یا خاموش کردن دستگاه ها حجم صدای دستگاه های متصل شده را تا حد امکان پایین بیاورید . پس از آنکه از پایین بودن تمام حجم صداها اطمینان حاصل کردید، می توانید از دستگاه استفاده کنید و به تدریج حجم را افزایش دهید تا به سطح مورد نظر برسید.

-دستگاه را در معرض گرد و غبار، لرزش و یا مکان / منابع گرمای شدید (در معرض نور مستقیم خورشید، اطراف بخاری ها، در داخل خودرو در طول روز) قرار ندهید. قرار گرفتن در معرض چنین محیط هایی ممکن است منجر به آسیب خارجی و یا داخلی شود.

-از این دستگاه در نزدیکی تلویزیون، رادیو، استریو، دستگاه های صوتی، تلفن های همراه یا سایر وسایل الکتریکی دیگر استفاده نکنید. انجام این کار باعث ایجاد نویز بیش از حد در این محصول یا تلویزیون یا رادیو می شود.

-دستگاه را در مکان های ناپایدار که در آن احتمال سقوط دستگاه وجود دارد قرار ندهید.

-همیشه قبل از جا بجایی دستگاه کابل برق را از دستگاه جدا کنید.

-هنگام تمیز کردن دستگاه از پارچه های نرم و خشک و یا کمی مرطوب استفاده کنید. از پارچه های آغشته با رنگ رقیق کننده، حلال، عامل پاک کننده یا مواد شیمیایی استفاده نکنید. همچنین اشیای ساخته شده از وینیل، پلاستیک یا لاستیک بر روی محصول قرار ندهید.انجام این کار می تواند منجر به تغییر رنگ پانل یا صفحه کلید شود.

-وزن خود و یا اجسام سنگین را بر روی دستگاه قرار ندهید.

-هنگام استفاده از دکمه ها، سوئیچ ها یا اتصالات از نیروی بیش از حد استفاده نکنید.

-مراقب باشید انگشتان دست خود را هنگام بستن پوشش کلید زیر پوشش نگذارید. انگشتان دست خود را زیر پوشش کلید و یا هر شکاف دیگر بین قطعات این دستگاه قرار ندهید.

-اشیایی مانند کاغذ یا مواد فلزی را در قسمت پوشش کلید، پانل یا در شکاف بین کلید ها قرار ندهید. هنگامی که به طور تصادفی چنین اتفاقی رخ داد، فورا دستگاه را خاموش کنید، کابل برق را از پریز خارج کنید و با سرویس مشتریان تماس بگیرید.

-حفظ فاصله 3 سانتیمتری بین پیانو و دیوار یا دیگر اشیاء نزدیک به دستگاه حتما رعایت شود.فضای ناکافی می تواند در گردش هوا دخالت کند و ممکن است دستگاه بیش از حد گرم شود.

-به دقت دستورالعمل مربوط به مراحل مونتاژ را مطالعه کرده و از مراحل ارائه شده پیروی کنید. عدم انجام این کار می تواند منجر به آسیب به دستگاه و یا آسیب به کاربر شود.

-استفاده از محصول در ولوم بالا برای زمان طولانی برای گوشها زیان دارد ، انجام این کار بیشتر به کسانی که به طور دائم از دستگاه استفاده می کنند تاثیر گذار است. اگر دچار مشکل شنوایی یا زنگ زدن در گوش ها شدید، با یک پزشک تماس بگیرید.

-در طول رعد و برق،کابل برق را از پریز بیرون بیاورید.

ارسال پاسخ